Travelify - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Error 404 - Page NOT Found
he: שגיאה 404 - דף לא נמצא

en: It seems we can't find what you're looking for.
he: נראה שאנחנו לא מוצאים את מה שחיפשת.

en: This might be because:
he: ייתכן שזה בגלל:

en: You have typed the web address incorrectly
he: הזנת כתובת אינטרנט שגויה

en: The page you were looking for may have been moved, updated or deleted.
he: הדף שחיפשת הועבר, עודכן או נמחק.

en: Please try the following:
he: אנא נסה את:

en: Check for a mis-typed URL error
he: בדוק את כתובת URL שהזנת.

en: Press the refresh button on your browser.
he: לחץ על רענן בדפדפן שלך.

en: Go back to
he: חזור אל

en: Homepage
he: דף הבית

en: Comment navigation
he: ניווט להערות

en: Comments are closed.
he: לא ניתן להוסיף תגובות.

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Search
he: חפש

en: Show
he: הצג

en: Click Here To Edit
he: לחץ כאן כדי לערוך

en: No Comments
he: אין תגובות

en: 1 Comment
he: תגובה 1

en: % Comments
he: % תגובות

en: Read more
he: קרא עוד

en: Next &raquo;
he: 下一篇 &raquo

en: Edit
he: ערוך

en: Reply
he: השב

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש
