Travelify - en to hu translation catalogue (120 entries)

en: Error 404 - Page NOT Found
hu: 404-es hiba - Az oldal NEM található

en: It seems we can't find what you're looking for.
hu: Úgy tűnik, nem találjuk, amit kerestél.

en: This might be because:
hu: Tán azért, mert:

en: You have typed the web address incorrectly
hu: Érvénytelen web-címet írtál be

en: The page you were looking for may have been moved, updated or deleted.
hu: Az oldal, amit keresel talán elköltözött, módosítva vagy törölve lett.

en: Please try the following:
hu: Kérlek, próbáld meg ezt:

en: Check for a mis-typed URL error
hu: Hibásan begépelt web-cím (URL) megvizsgálása

en: Press the refresh button on your browser.
hu: Klikkelj a "Frissítés"-re a böngésződben

en: Go back to
hu: Menj vissza ide:

en: Homepage
hu: Kezdőoldal

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
hu: Egy gondolat ezen: &ldquo;%2$s&rdquo;

en: %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hu: %1$s gondolatok ezen: &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás-kezelés

en: &larr; Older Comments
hu: &larr; Régebbi hozzászólások

en: Newer Comments &rarr;
hu: Újabb hozzászólások &rarr;

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva.

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Search
hu: Keresés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Left Sidebar
hu: Baloldali sáv

en: Shows widgets at Left side.
hu: Mutasd a widgeteket a bal oldalon.

en: Right Sidebar
hu: Jobboldali sáv

en: Shows widgets at Right side.
hu: Mutasd a widgeteket a jobb oldalon.

en: Footer
hu: Lábrész

en: Shows widgets at footer.
hu: A widgetek mutatása a lábrészben

en: Select layout for this specific Page only ( Note: This setting only reflects if page Template is set as Default Template and Blog Type Templates.)
hu: Válassz egy kinézetet csak ehhez az egy Oldalhol (Megjegyzés: Ez a beállítás csak akkor működik, ha az oldal sablon vagy Alap Sablon, vagy Blog-típusú Sablon.)

en: Select layout for this specific Post only
hu: Válassz egy kinézetet csak ehhez az egy Bejegyzéshez

en: Default Layout Set in
hu: Az Alap Sablon van beállítva

en: Theme Settings
hu: A Sablon beállításai

en: No sidebar
hu: Ne legyen oldalsáv

en: No sidebar, Full Width
hu: Ne legyen oldalsáv, Teljes szélesség

en: No Sidebar, One Column
hu: Ne legyen oldalsáv, Egy Oszlop

en: Left sidebar
hu: Bal oldali sáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldali sáv

en: Theme Options
hu: Sablon-opciók

en: Theme Options by
hu: Sablon-opciók e szerint:

en: Rate this Theme
hu: Értékeld ezt a Sablont

en: Theme Instructions
hu: Utasítások a Sablonhoz

en: Support
hu: Támogatás

en: Settings saved.
hu: Beállítások mentve.

en: Main Options
hu: Fő beállítások

en: Featured Slider
hu: Kiemelt vetítés

en: Social Links
hu: Szociális linkek

en: Other
hu: Egyéb

en: Header Options
hu: Fejrész beállítások

en: Header Logo
hu: Fejrész logó

en: Preview
hu: Előnézet

en: Show
hu: Megmutatás

en: Header Logo Only
hu: Csak fejrész logó

en: Header Text Only
hu: Csak fejrész szöveg

en: Disable
hu: Kikapcsolás

en: Save All Changes
hu: Minden beállítás mentése.

en: Favicon Options
hu: Favicon opciók

en: Disable Favicon
hu: Favicon kikapcsolása

en: Check to disable
hu: Jelöld be a kikapcsoláshoz

en: Favicon URL
hu: A favicon címe (URL)

en: Favicon is this tiny icon you see beside URL in your browser address bar
hu: A favicon az a piciny képecske, amit a böngésződben a webcím (URL) előtt láthatsz

en: Web Clip Icon Options
hu: Web Clip Icon beállítások

en: Disable Web Clip Icon
hu: Web Clip Icon kikapcsolása

en: Web Clip Icon URL
hu: Web Clip Icon címe (URL)

en: Web Clip works as shortcut to website on iOS devices home screen
hu: Web Clip gyors linkként működik a honlaphoz iOS eszközök nyitó oldalán

en: webpage icon
hu: Honlap ikon

en: Layout Options
hu: Elrendezés-beállítások

en: Default Layout
hu: Alapértelmezett beállítás

en: No Sidebar
hu: Nincs oldalsáv

en: No Sidebar, Full Width
hu: Nincs oldalsáb, teljes szélesség

en: This will set the default layout style. However, you can choose different layout for each page via editor
hu: Itt állítod be az alapértelmezett elrendezést. Persze, a szerkesztőben minden oldalnak saját elrendezést adhatsz.

en: Reset Layout
hu: Elrendezés visszaállítása

en: Check to reset
hu: Jelöld be a visszaállításhot

en: Custom Background
hu: Egyéni háttér

en: Change theme background
hu: A Sablon hátterének megváltoztatása

en: <a class="button" href="%s">Click here</a>
hu: <a class="button" href="%s">Klikkelj ide</a>

en: Feed Redirect URL
hu: Feed átirányítási cyme (URL)

en: Enter your preferred RSS URL. (Feedburner or other)
hu: Add meg a kedvenc RSS címedet (URL) (Feedburner vagy egyéb)

en: Homepage Post Options
hu: Nyitó oldali Bejegyzés beállításai

en: Homepage posts categories:
hu: Nyitó oldali bejegyzések kategóriái:

en: Only posts that belong to the categories selected here will be displayed on the front page.
hu: Csak ezen kategóriák Bejegyzései jelennek meg a anyitó oldalon.

en: --Disabled--
hu: --Kikapcsolva--

en: You may select multiple categories by holding down the CTRL (Windows) or cmd (Mac).
hu: Kijelölhetsz több kategóriát is, ha lenyomva tartod a CTRL (Windows) vagy a cmd (Mac) gombot.

en: Featured Post/Page Slider Options
hu: Kiemelt Bejegyzés / Oldal vetítési opciók

en: Exclude Slider post from Homepage posts?
hu: Kihagyjuk a Vetítésben szereplő Bejegyzéseket a nyitó oldali felsorolásból?

en: Check to exclude
hu: Jelöld itt be, a kihagyáshoz

en: Number of Slides
hu: Vetítendő képek száma

en: Featured Slide #
hu: Kiemelt kép #

en: Click Here To Edit
hu: Szerkesztéshez klikkelj ide

en: How to use the featured slider?
hu: Hogy lehet használni a kiemelt elemek vetítését?

en: Create Post or Page and add featured image to it.
hu: Készíts Bejegyzést vagy Oldalt és addj hozzá kedvenc képet.

en: Add all the Post ID that you want to use in the featured slider. Post ID can be found at All Posts table in last column
hu: Add meg itt az összed Bejegyzés azonosítóját (ID), amit a kiemelt vetítésben akarsz használni. A Bejegyzés azonosítók az "Összes Bejegyzés" táblázat utolsó oszlopában vannak.

en: Featured Slider will show featured images, Title and excerpt of the respected added post IDs.
hu: A kiemelt vetítés a kedvenc képeket, a címet és a rövid tartalmat mutatja a megadott Bejegyzés-azonosítókhoz.

en: The recommended image size is
hu: A javasolt képméret:

en: Slider Options
hu: Vetítési opciók

en: Disable Slider
hu: A vetítés kikapcsolása

en: Transition Effect:
hu: Átmenet-beállítás

en: Transition Delay
hu: Egy kép mutatása

en: second(s)
hu: másodperc

en: Transition Length
hu: Az átmenet hossza

en: Enter URLs for your social networks e.g.
hu: Add meg a szociális hálózati azonosítódat (URL), pl.

en: Custom CSS (Advanced)
hu: Egyedi CSS (Haladóknak)

en: Enter your custom CSS styles.
hu: Add meg az egyedi CSS stílusokat.

en: This CSS will overwrite the CSS of style.css file.
hu: Ez a CSS felülírja a style.css file-ban megadottakat.

en: Make sure you know what you are doing.
hu: Csak akkor, ha tudod, mit csinálsz!

en: No Comments
hu: Nincsenek megjegyzések

en: 1 Comment
hu: 1 Megjegyzés

en: % Comments
hu: % Megjegyzés

en: Comments Off
hu: Megjegyzések kikapcsolva

en: Read more
hu: Továbbolvasás

en: No Posts Found.
hu: Nem találtunk Bejegyzést

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: &laquo; Previous
hu: &laquo; Előző

en: Next &raquo;
hu: Következő &raquo;

en: (Edit)
hu: (Szerkesztés)

en: Post author
hu: A Bejegyzés szerzője

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s ennél: %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A Megjegyzésed jóváhagyásra vár.

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reply
hu: Válasz

en: Theme by
hu: A sablont készítette:

en: Powered by
hu: Működteti:

en: Page %s
hu: Oldal %s

en: Search Results
hu: A keresés eredménye
