Travelify - en to nl translation catalogue (117 entries)

en: Error 404 - Page NOT Found
nl: Fout 404 - Pagina NIET Gevonden

en: It seems we can't find what you're looking for.
nl: Het lijkt er op dat we niet kunnen vinden wat u zocht.

en: This might be because:
nl: Dit kan vanwege:

en: You have typed the web address incorrectly
nl: U heeft het webadres incorrect ingevoerd

en: The page you were looking for may have been moved, updated or deleted.
nl: De pagina waar u om zocht kan zijn verplaatst, upgedate of verwijderd.

en: Please try the following:
nl: Probeert u het volgende:

en: Check for a mis-typed URL error
nl: Kijk voor een mis getypede URL fout

en: Press the refresh button on your browser.
nl: Klik op de vernieuwen knop in uw Browser

en: Go back to
nl: Ga terug naar

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl: Een gedachte aan &ldquo;%2$s&rdquo;

en: %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl: %1$s gedachtes aan &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
nl: Reactie navigatie

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwe reacties &rarr;

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Primary Menu
nl: Hoofd Menu

en: Search
nl: Zoeken

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Left Sidebar
nl: Linker Sidebar

en: Shows widgets at Left side.
nl: Laat de Widgets aan de linkerkant zien.

en: Right Sidebar
nl: Rechter Sidebar

en: Shows widgets at Right side.
nl: Laat de Widgets aan de rechterkant zien.

en: Footer
nl: Voettekst

en: Shows widgets at footer.
nl: Laat de widgets in de voettekst zien.

en: Select layout for this specific Page only ( Note: This setting only reflects if page Template is set as Default Template and Blog Type Templates.)
nl: Selecteer een layout voor deze specifieke pagina. (Let op: Deze instelling heeft alleen effect als de pagina template is gezet als standaard template en blog type templates.)

en: Select layout for this specific Post only
nl: Selecteer een layout voor dit specifieke bericht.

en: Default Layout Set in
nl: Standaard Layout instelling

en: Theme Settings
nl: Thema instellingen

en: No sidebar
nl: Geen Sidebar

en: No sidebar, Full Width
nl: Geen Sidebar, volle breedte

en: No Sidebar, One Column
nl: Geen Sidebar, één kolom

en: Left sidebar
nl: Linker Sidebar

en: Right sidebar
nl: Rechter Sidebar

en: Theme Options
nl: Thema opties

en: Theme Options by
nl: Thema opties bij

en: Rate this Theme
nl: Geef een waardering aan dit thema

en: Theme Instructions
nl: Thema instructies

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Settings saved.
nl: Instellingen bewaard

en: Main Options
nl: Voornamelijkste opties

en: Featured Slider
nl: Home pageslide Show

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Other
nl: Andere

en: Header Options
nl: Hoofd opties

en: Header Logo
nl: Hoofd logo

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Header Logo Only
nl: Alleen hoofd logo

en: Header Text Only
nl: Alleen hoofd tekst

en: Disable
nl: Onbruikbaar maken

en: Save All Changes
nl: Bewaar alle veranderingen

en: Favicon Options
nl: Favicon Opties

en: Disable Favicon
nl: Favicon uitschakelen

en: Check to disable
nl: Controle voor onbruikbaar maken

en: Favicon is this tiny icon you see beside URL in your browser address bar
nl: Favicon is het kleine icoontje wat je naast de URL zit in de Adresbalk

en: favicon
nl: Favicon

en: Web Clip Icon Options
nl: Web clip icoon opties

en: Disable Web Clip Icon
nl: Schakel web clip icoon uit

en: Web Clip Icon URL
nl: Web clip icoon URL

en: Web Clip works as shortcut to website on iOS devices home screen
nl: Web Clip werkt als een snelkoppeling naar een website op een iOS apparaat hoofdscherm

en: webpage icon
nl: Webpagina icoon

en: Layout Options
nl: Layout opties

en: Default Layout
nl: Standaard Layout

en: No Sidebar
nl: Geen Sidebar

en: No Sidebar, Full Width
nl: Geen Sidebar, volle breedte

en: This will set the default layout style. However, you can choose different layout for each page via editor
nl: Deze optie set de standaard layout stijl. Echter kunt u nog steeds een verschillende layout kiezen per pagina via editor.

en: Reset Layout
nl: Reset Lay-out

en: Check to reset
nl: Vink aan om te resetten

en: Custom Background
nl: Aangepaste achtergrond

en: Change theme background
nl: Verander thema achtergrond

en: <a class="button" href="%s">Click here</a>
nl: <a class="button" href="%s">klik hier</a>

en: Enter your preferred RSS URL. (Feedburner or other)
nl: Voer hier uw voorkeur RSS URL. (Feedburner of een andere)

en: Homepage Post Options
nl: Homepage berichten opties

en: Homepage posts categories:
nl: Home page berichten categorieën

en: Only posts that belong to the categories selected here will be displayed on the front page.
nl: Alleen de berichten die tot de gekozen categorien behoren zullen worden weergeven op de voorpagina.

en: --Disabled--
nl: --Uitgeschakeld--

en: You may select multiple categories by holding down the CTRL (Windows) or cmd (Mac).
nl: U kunt meedere categorieen selecteren door de CTRL knop (Windows) of de cmd knop (CMD) in te houden

en: Featured Post/Page Slider Options
nl: Uitgelicht bericht/Pagina keuze opties

en: Exclude Slider post from Homepage posts?
nl: De Slider berichten van de Homepage berichten weghouden

en: Check to exclude
nl: Vink aan om uit te sluiten

en: Number of Slides
nl: Aantal Slides

en: Featured Slide #
nl: Uitgelichte Slide #

en: Click Here To Edit
nl: Klik hier om aan te passen

en: How to use the featured slider?
nl: Hoe gebruik ik de uitgelichte slider?

en: Create Post or Page and add featured image to it.
nl: Maak een bericht of pagina en voeg er een uitgelichte afbeelding bij

en: Add all the Post ID that you want to use in the featured slider. Post ID can be found at All Posts table in last column
nl: Voeg het bericht ID dat je wilt gebruiken in de uitgelichte Slider. Het bericht ID kan worden gevonden bij de alle berichten tabel in de laatste kolom.

en: Featured Slider will show featured images, Title and excerpt of the respected added post IDs.
nl: De uitgelichte slider laat de uitgelichte afbeeldingen zien, Titel en een aantal woorden van het geselecteerde bericht.

en: The recommended image size is
nl: De aanbevolen afbeelding grootte is

en: Slider Options
nl: Slider Opties

en: Disable Slider
nl: Silder utischakelen

en: Transition Effect:
nl: Transitie effect

en: Transition Delay
nl: Transitie vertraging

en: second(s)
nl: Seconde(n)

en: Transition Length
nl: Transitie lengte

en: Enter URLs for your social networks e.g.
nl: Voer hier de URLs in voor uw sociale netwerken e.d.

en: Custom CSS (Advanced)
nl: Aangepaste CSS (gevorderd

en: Enter your custom CSS styles.
nl: Voer uw aangepaste CSS stijlen in

en: This CSS will overwrite the CSS of style.css file.
nl: Deze CSS zal de CSS van het bestand style.css overschrijven

en: Make sure you know what you are doing.
nl: Weet zeker wat u aan het doen bent

en: No Comments
nl: Geen reacties

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: % Comments
nl: % Reacties

en: Comments Off
nl: Reacties uit

en: Read more
nl: Lees meer

en: No Posts Found.
nl: Geen berichten gevonden

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: (Edit)
nl: (aanpassen)

en: Post author
nl: Bericht auteur

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s bij %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Uw reactie wacht op goedkeuring

en: Edit
nl: Publiceren

en: Reply
nl: Herhalen

en: Theme by
nl: Thema bij

en: Powered by
nl: Mede mogelijk gemaakt door

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Search Results
nl: Zoekresultaten
