Travelify - en to sk translation catalogue (122 entries)

en: Error 404 - Page NOT Found
sk: Chyba 404 - stránka nenájdená

en: It seems we can't find what you're looking for.
sk: Bohužiaľ, nenašli sme, čo ste hľadali.

en: This might be because:
sk: To môže byť spôsobené:

en: You have typed the web address incorrectly
sk: Zadaním chybnej webovej adresy

en: The page you were looking for may have been moved, updated or deleted.
sk: Stránka, ktorú ste hľadali bola presunutá, zmenená alebo zmazaná.

en: Please try the following:
sk: Prosím, skúste nasledujúce:

en: Check for a mis-typed URL error
sk: Skontrolujte preklepy v URL

en: Press the refresh button on your browser.
sk: Obnovte stránku v prehliadači.

en: Go back to
sk: Vráťte sa späť

en: Homepage
sk: Domov

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk: Jedna myšlienka na &ldquo;%2$s&rdquo;

en: %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk: %1$s myšlienky na &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
sk: Navigácia v komentároch

en: &larr; Older Comments
sk: &larr; Staršie komentáre

en: Newer Comments &rarr;
sk: Novšie komentáre &rarr;

en: Comments are closed.
sk: Komentáre su zakázané.

en: Primary Menu
sk: Hlavné menu

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Left Sidebar
sk: Ľavý bočný panel

en: Shows widgets at Left side.
sk: Zobrazí widgety vľavo.

en: Right Sidebar
sk: Pravý bočný panel

en: Shows widgets at Right side.
sk: Zobrazí widgety vpravo.

en: Footer
sk: Pätička

en: Shows widgets at footer.
sk: Zobrazí widgety v pätičke.

en: Select layout for this specific Page only ( Note: This setting only reflects if page Template is set as Default Template and Blog Type Templates.)
sk: Zvoľte rozloženie pre špecifickú stránku (Poznámka: Toto nastavenie sa prejaví, len ak je nastavený template stránky na štandardný template alebo template určený pre blog.)

en: Select layout for this specific Post only
sk: Vybrať rozloženie pre špecifický príspevok

en: Default Layout Set in
sk: Štandardné rozloženie určené v

en: Theme Settings
sk: Nastavenie témy

en: No sidebar
sk: Bez bočných panelov

en: No sidebar, Full Width
sk: Bez bočných panelov, plná šírka

en: No Sidebar, One Column
sk: Bez bočných panelov, jeden stĺpec

en: Left sidebar
sk: Ľavý bočný panel

en: Right sidebar
sk: Pravý bočný panel

en: Theme Options
sk: Možnosti témy

en: Theme Options by
sk: Možnosti témy vytvorené

en: Rate this Theme
sk: Ohodnoť tému

en: Theme Instructions
sk: Inštrukcie k téme

en: Support
sk: Podpora

en: Settings saved.
sk: Nastavenia uložené.

en: Main Options
sk: Hlavné možnosti

en: Featured Slider
sk: Prezentačný slider

en: Social Links
sk: Sociálne siete

en: Other
sk: Ostatné

en: Header Options
sk: Nastavenie záhlavia

en: Header Logo
sk: Logo v záhlaví

en: Preview
sk: Náhľad

en: Show
sk: Zobraz

en: Header Logo Only
sk: Len logo v záhlaví

en: Header Text Only
sk: Len text v záhlaví

en: Disable
sk: Zakázať

en: Save All Changes
sk: Uložiť všetky zmeny

en: Favicon Options
sk: Nastavenie favicon

en: Disable Favicon
sk: Zakázať favicon

en: Check to disable
sk: Zaškrtnúť pre zakázanie

en: Favicon URL
sk: URL favicon

en: Favicon is this tiny icon you see beside URL in your browser address bar
sk: Favicon je malý obrázok, ktorý sa zobrazí vedľa URL v prehliadači

en: Web Clip Icon Options
sk: Nastavenie web clip ikony

en: Disable Web Clip Icon
sk: Zakázať web clip ikonu

en: Web Clip Icon URL
sk: URL web clip ikony

en: Web Clip works as shortcut to website on iOS devices home screen
sk: Web clip ikona funguje ako skratka na domovskej obrazovke iOS zariadení

en: webpage icon
sk: Ikona stránky

en: Layout Options
sk: Nastavenie rozloženia

en: Default Layout
sk: Štandardné rozloženie

en: No Sidebar
sk: Bez bočných panelov

en: No Sidebar, Full Width
sk: Bez bočných panelov, plná šírka

en: This will set the default layout style. However, you can choose different layout for each page via editor
sk: Toto nastaví štandardný štýl rozloženia. Kedykoľvek je možné zmeniť rozloženie pre konkrétnu stránku cez editor

en: Reset Layout
sk: Obnoviť pôvodné nastavenia rozloženia

en: Check to reset
sk: Zaškrtnite pre návrat k štandardnému rozloženiu

en: Custom Background
sk: Vlastné pozadie

en: Change theme background
sk: Zmeniť pozadie témy

en: <a class="button" href="%s">Click here</a>
sk: <a class="button" href="%s">Kliknite sem</a>

en: Feed Redirect URL
sk: URL na presmerovanie zdrojov

en: Enter your preferred RSS URL. (Feedburner or other)
sk: Vložte Vašu uprednostňovanú RSS URL. (Feedburner alebo inú)

en: Homepage Post Options
sk: Nastavenie príspevkov na domovskej stránke

en: Homepage posts categories:
sk: Kategórie príspevkov na domovskej stránke:

en: Only posts that belong to the categories selected here will be displayed on the front page.
sk: Na titulnej stránke sa zobrazia len príspevky patriace do zvolených kategórií.

en: --Disabled--
sk: --Zakázať--

en: You may select multiple categories by holding down the CTRL (Windows) or cmd (Mac).
sk: Viacnásobný výber kategórií pomocou CTRL (Windows) alebo cmd (Mac).

en: Featured Post/Page Slider Options
sk: Prezentačné príspevky/Nastavenie slidera

en: Exclude Slider post from Homepage posts?
sk: Vynechať príspevky zobrazené na slideri z domovskej stránky?

en: Check to exclude
sk: Zaškrtnite pre vylúčenie

en: Number of Slides
sk: Počet slidov

en: Featured Slide #
sk: Prezentačný slide číslo

en: Click Here To Edit
sk: Pre úpravu klikni

en: How to use the featured slider?
sk: Ako používať prezentačný slider?

en: Create Post or Page and add featured image to it.
sk: Vytvorte príspevok alebo stránku a pridajte prezentačný obrázok.

en: Add all the Post ID that you want to use in the featured slider. Post ID can be found at All Posts table in last column
sk: Pridajte ID príspevkov, ktoré chete vložiť do prezentačného slideru. ID príspevku nájdete v sekcii "Všetky príspevky" v poslednom stĺpci tabuľky

en: Featured Slider will show featured images, Title and excerpt of the respected added post IDs.
sk: Prezentačný slider zobrazí prezentačné obrázky, titulok a výpis z pridaných príspevov, určených ID.

en: The recommended image size is
sk: Odporúčaná veľkosť obrázku je

en: Slider Options
sk: Nastavenie slidera

en: Disable Slider
sk: Zakázať slider

en: Transition Effect:
sk: Efekt prechodu:

en: Transition Delay
sk: Omeškanie

en: second(s)
sk: sekunda/y

en: Transition Length
sk: Čas prechodu

en: Enter URLs for your social networks e.g.
sk: Vložte URL Vašich sociálnych sietí, napríklad

en: Custom CSS (Advanced)
sk: Vlastné CSS (pokročilé)

en: Enter your custom CSS styles.
sk: Vložte vlastné CSS štýly.

en: This CSS will overwrite the CSS of style.css file.
sk: Toto CSS prepíše CSS v súbore style.css.

en: Make sure you know what you are doing.
sk: Uistite sa, že viete čo robíte

en: No Comments
sk: Žiadne komentáre

en: 1 Comment
sk: 1 komentár

en: % Comments
sk: % komentárov

en: Comments Off
sk: Vypnúť komentáre

en: Read more
sk: Viac

en: No Posts Found.
sk: Neboli nájdené žiadne príspevky

en: Pages:
sk: Stránky

en: &laquo; Previous
sk: &laquo; Predchádzajúci

en: Next &raquo;
sk: Ďalší &raquo;

en: Pingback:
sk: Spätný odkaz

en: (Edit)
sk: (Uprav)

en: Post author
sk: Autor príspevku

en: %1$s at %2$s
sk: %1$s v %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na potvrdenie moderátorom.

en: Edit
sk: Upraviť

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Copyright &copy;
sk: Všetky práva vyhradené &copy;

en: Theme by
sk: Téma vytvorená

en: Powered by
sk: Založené na

en: Page %s
sk: Stránka %s

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania
